Gongshow

Gongshow: rádi naceníme Vámi poptávané zboží

Příběh GSH začal v Ottawě, někdy koncem roku 2002, kdy tři spoluhráči z místního týmu v nejvyšší juniorské lize – Central Hockey League – slavili slavné vítězství ve svém oblíbeném baru nazvaném Fathers and Sons. Po pár pivech, inspirováni skvělým hokejovým životem jenž vedli, je napadla myšlenka nechat pro své hokejové parťáky vyrobit nějaké stylové mikiny s vyšitým Gongshow Hockey na prsou. Aby mohli po městě dělat pořádnou parádu... 

A tak se pomalu, ale jistě začala v hokejovém světě rozšiřovat značka, která dokonale reprezentuje to, o čem celé hokejové hnutí vlastně je. A tak se taky z ničeho nic tihle tři pašáci ocitli uprostřed komunity hráčů a všech ostatních borců, kteří jsou propojení svou láskou a vášní pro hokej a životní styl, který k němu patří. 

Dnes jsou tihle chlapci z GSH doslova nadšeni a poctěni, že mohou být součástí a základním kamenem rostoucí party lidí, která si užívá a šíří původní myšlenku značky Gongshow mezi hokejisty po celém světě. 

GONG SHOW /n – založeno v Kanadě 2002
1: životní styl dotažený hokejisty k dokonalosti
2: kombinace nadšení pro hru na ledě s láskou k parties mimo něj
3: unikátní kodex pravidel sdílený hokejisty, většinou neznámý ostatním
4: největší undergroundové hokejové společenství na světě 

Značku Gongshow oblékají stovky hráčů z NHL včetně těch největších hvězd, ale také stovky a tisíce dalších mladých borců, které po celém světě spojuje láska k hokeji. Jsme proto rádi, když narazíme na kabinu, kde GSH našel své místo a jsme rádi, že vám pak můžeme ukázat, že si nevymýšlíme. Některé z hráčů můžete vidět i na našich stránkách. Ale pozor... 

Nikdo z vyfocených borců není oficiálně sponzorovaný značkou Gongshow. Všichni ti hráči nosí věci Gongshow, protože oceňují jejich kvalitu, to jak vypadají a to co reprezentují. Je to jejich vlastní volba a my bychom to ani jinak nechtěli. 

Gongshow nevěří na placení hvězd, aby naši značku nosily za peníze a my je při tom mohli fotit. Všechny fotky nebo filmy, které u nás uvidíte, byly pořízeny fanoušky nebo se objevily v televizi.

All rights reserved | Copyright © 2022 Ribana Dresy.cz