Hokejové dresy

Vyrábíme dresy pro mužstvo z ruské KHL  HC LEV PRAHA  a pro celou mládež  HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC (viz titulní stránka)

Chcete dres s vlastním originálním designem? Staré dresy dosloužily a potřebujete nové? In-line kalhoty, návleky na hokejové kalhoty, ribano s potiskem? To vše vám nyní nabízíme. Technologie přímého tisku není téměř ničím omezena, takže vaší představivosti se meze nekladou. Potřebujete s grafickým návrhem pomoci nebo ho celý kompletně zpracovat? Žádný problém, je tu grafik profesionál, který se o to postará. A to v ceně dresu.
Dokonale prodyšné a odolné materiály jsou k dispozici v těch nejmodernějších variantách pro hráče hokeje, hokejbalu i in-line hokeje. Moderní šicí stroje zajišťují perfektní a pevné švy. Střihy dresů jsou absolutní designová špička! Jednoduchý a rychlý postup výroby ve třech krocích:

1) mailem (dá se i telefonicky) nám předáte vaši základní představu designu, nebo předáte již hotovou grafiku ve formátu pdf, cdr.ai,eps.
2) náš grafik vše upraví a připraví grafický návrh, ten dostanete ke schválení nebo korektuře
3) šití a tisk

Dresy se vyrábí ve více variantách BASIC, MISSION, PRO. Gramáž použitých materiálů je 150 g a 230 g. K dispozici je několik variant límců, možnost všití větracích panelů.
 

Sublimace na textil je nejmodernější technologie

Sublimace je skvělou metodou potisku na  textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost . Na  materiály, ze kterých především vyrábíme především dresy a ribana a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.All rights reserved | Copyright © 2022 Ribana Dresy.cz