Pojištění (mladých) sportovců

Na základě stále častějších dotazů našich zákazníků na pojištění mladých sportovců jsme navázali spolupráci s projektem, který vznikl na základě zkušeností profesionálních sportovců Patrika Rozsívala a Michala Rozsívala.

Tento projekt vznikl na základě úspěšné spolupráce s širokou klientelou a velice dobrými vztahy se našimi partnery v podobě nejsilnějších a nejstabilnějších pojišťoven v ČR.

Díky úspěšné spolupráci s finančními domy se podařilo vyjednat s pojišťovnami nadstandardní podmínky na ochranu zdraví dětí a mladých sportovců všech úrovní a zaměření.
V našich projektech nabízíme mladým sportovcům vysoké krytí úrazů, které je mnohdy vyšší než krytí u "dospělých" a především za nesrovnatelně nižší pojistné.

Klient má zajištěnou platnost úrazového pojištění za bezkonkurenčních podmínek až do 26. roku života. Do tohoto věku klienta nebude pojišt'ovna řešit povolání, takže může dělat vysoce rizikové činnosti a stále mu platí "dětské" podmínky s vysokým krytím, jak vážnějších úrazů, tak naraženin a zhmožděnin. Mnohdy se částky za naraženou část těla pohybují v řádu desetitisíců korun.

Veškerý VIP servis, jako je poradenská činnost 24h denně a vyřizování dokumentace v případě úrazů, se samozřejmě vztahuje i na tyto naše mladé sportovce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

777 275 117

Naši spolupracující lékaři:

Neurologie
Prof. MUDr. Zdeněk Seidl CSc.

Diagnostika musculosceletarních poranění
MUDr. Tomáš Viták PhDr.

Diagnostika poranění mozku a páteře (RTG, CT, Mag. resonance)
Prof. MUDr. Manuela Vaněčková PhDr.

Operace/poranění kolen a třísel
MUDr. Josef Maurer

All rights reserved | Copyright © 2022 Ribana Dresy.cz